Zlewozmywak granitowy Corona

Corona to niewielkich rozmiarów zlewozmywak jednokomorowy, który charakteryzuje się piękną prostą linią. Dodatkowym atutem jest praktyczny ociekacz.

Najnowsze modele zlewozmywaków coraz częściej wyposażane są w dodatkowe funkcje, które mają na celu ułatwienie codziennych prac kuchennych, zajmujących nieraz zbyt wiele czasu i przestrzeni. Generalnie czynią zlewozmywaki urządzeniami bardziej funkcjonalnymi. Bardzo praktycznymi dodatkami są młynek do rozdrabniania odpadów organicznych zamontowany pod zlewozmywakiem a uruchamiany za pomocą przycisku na blacie oraz automatyczny korek, którym operuje się za pomocą przycisku lub pokrętła przymocowanego do blatu, dzięki czemu nie trzeba zanurzać rąk w wodzie.

Najnowsze modele zlewozmywaków coraz częściej wyposażane są w dodatkowe funkcje, które mają na celu ułatwienie codziennych prac kuchennych, zajmujących nieraz zbyt wiele czasu i przestrzeni. Generalnie czynią zlewozmywaki urządzeniami bardziej funkcjonalnymi. Bardzo praktycznymi dodatkami są młynek do rozdrabniania odpadów organicznych zamontowany pod zlewozmywakiem a uruchamiany za pomocą przycisku na blacie oraz automatyczny korek, którym operuje się za pomocą przycisku lub pokrętła przymocowanego do blatu, dzięki czemu nie trzeba zanurzać rąk w wodzie. Takie to teraz zlewozmywaki .

Zlewozmywaki Brenor