Solano 30

Solano 30 to jeden z najbardziej popularnych narożnych zlewozmywaków granitowych. Prawdopodobnie „wabikiem” są delikatne zdobienia ociekaczy – charakterystyczne dla całej serii.

 

 

 

 

 

 

Zmywarka do naczyń jest prawdziwym udogodnieniem naszych czasów. Choć wkupuje się w nasze łaski powoli, to jednak jest warta zakupu ponieważ użytkowanie jej niesie za sobą wiele korzyści. Na rynku dostępne są dwa rodzaje zmywarek o szerokości 45 i 60 cm przy czy  można dodatkowo wybrać model przystosowany do zabudowy.

Zmywarka do naczyń zastępuje wprawdzie tradycyjny zlewozmywak, ale nie odbiera mu sensu istnienia. Warto jednak zainwestować w taki sprzęt jeśli zależy nam na oszczędności wody i czasu. Ponadto używając zmywarki nie narażamy rąk na szkodliwe działanie detergentów i zapewniamy naczyniom większą czystość gdyż do mycia używa ona wody o dużo wyższej temperaturze niż w trakcie zmywania ręcznego. Osoby posiadające zmywarkę mogą pozwolić sobie na niewielki zlewozmywak jedno- czy półtorakomorowy, który nie będąc używanym do tradycyjnego mycia naczyń wystarczy w zupełności do innych drobniejszych czynności.

zlewozmywaki

Zlewozmywaki Promar