Jaki zlewozmywak? Zdecydowanie granitowy!!!

Niezwykle ważne jest, aby zamontowany w naszej kuchni zlewozmywak spełniał wszystkie przypisane mu funkcje. Dlatego też przy jego zakupie należy dobrze zastanowić się, który model sprawi, że znacznie prościej będzie nam szła praca, przy wykonywaniu codziennych, często żmudnych czynności kuchennych. Obecnie istnieje ogromna ilość różnorodnych typów zlewozmywaków, wśród których coraz większą popularnością cieszą się zlewozmywaki granitowe. Zbudowane są one z mielonego kamienia z dodatkiem żywic akrylowych, dlatego charakterystyczną ich cechą jest niezwykła trwałość, odporność na wszelkiego typu uszkodzenia i otarcia, a przede wszystkim na nieestetyczne zarysowania. Dodatkowo zlewozmywaki granitowe odporne są na szok termiczny, wysoką temperaturę, a także dobrze znoszą działanie promieni światła słonecznego. W przeciwieństwie do tradycyjnych stalowych zlewozmywaków, zlewy granitowe są bardzo łatwe w utrzymaniu w czystości, a na ich powierzchni nie powstają zacieki i nieestetyczne plamy.

Dodatkowymi zaletami zlewozmywaków granitowych jest fakt, że oferowane są w sprzedaży w bardzo szerokiej ofercie. Klientów często zadziwia bogactwo ich kształtów i kolorów. Możemy się spotkać z modelami owalnymi, okrągłymi, prostokątnymi, czy też, które dzielą się na wiele komór. Kolor zlewozmywaków granitowych można łatwo dopasować do wystroju ścian, ponieważ występują w bardzo popularnych odcieniach beżu, bieli czy czerni ale także w barwie niebieskiej, czerwonej i zielonej.

Współczesne zlewozmywaki cechują się naprawdę bardzo dobrą, jakością i dlatego mogą służyć swoim konsumentom nawet wiele długich lat.

Różne